Wybierz miasto: Sopot
/

Warunki dokonywania rezerwacji

Dokonanie rezerwacji następuje po uzgodnieniu drogą mailową lub telefonicznie wolnego terminu w apartamencie (dane w zakładce KONTAKT).

 

Po uprzednim uzgodnieniu terminu rezerwacji apartamentu, ilości osób, oraz wysokości zadatku, za pośrednictwem poczty elektronicznej; wysyłamy Państwu warunki i potwierdzenie rezerwacji.

 

Wysokość zadatku ustalana jest indywidualnie (zwykle 30%).

 

Po wpłynięciu zadatku na nasze konto (numer konta podany w zakładce CENNIK znajdującej się w podstronie konkretnego apartamentu) wysyłamy Państwu, za pośrednictwem poczty elektronicznej, potwierdzenie rezerwacji. Brak zadatku w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.

 

 

Warunki zakwaterowania

Najpóźniej dzień przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu umówienia się na przekazanie Państwu kluczy do mieszkania (istnieje możliwość przekazania kluczy osobiście lub pozostawienia ich u pracownika ochrony).

 

Doba hotelowa w naszym apartamencie trwa od godziny 15 do godziny 11. Istnieje możliwość przedłużenia doby (nieodpłatnie), o ile pozwala na to kalendarz rezerwacji.

 

Z chwilą przekazania Państwu kluczy do mieszkania, wpłacają Państwo resztę opłaty za wynajem apartamentu. Przyjmujemy płatność gotówką. Istnieje możliwość uiszczenia całości opłaty za pobyt przelewem na konto, najpóźniej dzień przed przyjazdem.

 

 

Warunki pobytu

Klient  ponosi  odpowiedzialność  finansową  za  wszelkie  zniszczenia  dokonane w apartamencie. Koszty należy pokryć najpóźniej w dzień wyjazdu.

 

Klient zobowiązany jest do przestrzegania CISZY NOCNEJ w godzinach od 22.00 do 6.00. Zachowanie gości i osób korzystających z apartamentu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innym mieszkańcom budynku.

 

Klient zobowiązany jest do utrzymywania apartamentu w należytym porządku. Sprzątanie końcowe wliczone jest w cenę apartamentu.

 

W przypadku opuszczenia apartamentu przed planowanym terminem wyjazdu nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane, wcześniej opłacone dni.

 

Dokonując rezerwacji naszego apartamentu, akceptujecie Państwo wszystkie powyższe warunki rezerwacji i pobytu.